Karolina Polaszek

Moja praca jest moją pasją. Jestem cenionym ekspertem w dziedzinie mikropigmentacji. Jestem perfekcjonistką, stawiam na ciągły rozwój osobisty i poszerzanie swojej wiedzy. Na swoim koncie mam ogrom ukończonych szkoleń (zakładka certyfikaty). W pracy z klientem stawiam na indywidualność, a makijaż permanentny zawsze dobieram do urody. Nie ma mowy o „przerysowanym” i nienaturalnie wyglądającym makijażu.

Posiadam prestiżową nagrodę PRO ARTIST PMU WORLD, oraz zostałam finalistką Mistrzostw Świata w makijażu permanentnym LONDYN 2018. Uzyskałam również drugie miejsce w plebiscycie organizowanym przez Dziennik Bałtycki w wojewódzkiej kategorii linergistka 2018 roku.

Zapraszam na zabiegi!

GALERIA

Karolina Polaszek Centrum Polaszek

Piotr Polaszek Centrum Polaszek

Piotr Polaszek

Od początku uczestniczyłem w tworzeniu Centrum Makijażu Permanentnego Polaszek. Wraz z żoną brałem udział w większości szkoleń, podczas których nabyłem ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną odnośnie zabiegów (zakładka certyfikaty). Szybko zaraziłem się pasją do tego fachu i postanowiłem się w nim rozwijać.

Nasze gabinety dzielimy na dwie specjalizacje – wykonywanie profesjonalnego makijażu permanentnego oraz usuwanie nieudanych pigmentacji.
Ja specjalizuję się w zabiegach usuwania makijażu permanentnego laserem jak i metodami bezlaserowymi. Jestem inżynierem energetyki przy międzynarodowej kooperacji inżynierów, lekarzy dermatologów oraz designerów zaprojektowałem laser pikosekundowy, który pod względem parametrów technicznych jest najlepszym laserem w Polsce. Stawiam na ciągły rozwój osobisty, dzięki swojemu zaangażowaniu mam zaszczyt być pierwszym mężczyzną w branży PMU w województwie pomorskim.

Zapraszam na zabiegi!

GALERIA